Nyílt nap az Aelia Sabina Alapfokú Művészeti iskolában!

Nyílt nap az Aelia Sabina Alapfokú Művészeti Iskolában

Tisztelt Szülők, Kedves Gyerekek!

Az Aelia Sabina Alapfokú Művészeti Iskola 50 éve vesz részt a kerületben élő gyermekek zenei, művészeti nevelésében. 2019-ben első alkalommal nyitjuk meg iskolánk kapuit, olyan nyílt napot szervezünk, ahol leendő növendékeink játékos és interaktív formában ismerkedhetnek meg iskolánkban oktatott művészeti ágakkal, és tanárainkkal is. Jelenlegi tanítványaink pedig megtapasztalhatják a művészeti ágak fúziójában rejlő pozitív energiákat. Ezért szeretettel várjuk a 7-12 éves kisiskolásokat rendezvényünkre 2019 március 30-án, szombaton iskolánk központi épületében!

Bízunk abban, hogy egy jó hangulatú és tartalmas családi délelőttön Mindenki talál érdeklődésének megfelelő tartalmas időtöltést! Bővebb információ elérhető a mellékelt plakáton, iskolánk honlapján (www.aeliasabina.hu) illetve Facebook oldalunkon ( Aelia Sabina AMI)

projektnap részletes program