A homoludens.hu Egyesület játszóháza a Harrerben

A homoludens.hu Egyesület játszóháza a Harrerben

2018 decemberében a Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeumban a homoludens.hu Egyesület megtartotta a szokásos Téli Játékfesztiválját. Meghirdetett egy iskolák közötti versenyt is: az a III. kerületi iskola, amelyből a legtöbb diák jött a Téli Játékfesztiválra, egy játékdélutánt nyert (80.000 Ft értékben). Iskolánk nyerte a versenyt, így márciusban jártak nálunk a homoludens.hu Egyesület játékmesterei. A 2., 3., 4., 5. osztályok 20-20 fős váltott csoportjai a könyvtárban próbálhattak ki a sokféle, különleges logikai, ügyességi, stratégiai, számolós, készségfejlesztő társasjátékot. Vidáman telt az idő, mindenki talált a maga és barátai számára új, érdekes játékot.

 

A homoludens.hu Egyesület bemutatkozása:

10 éve működünk közhasznú egyesületként. 2018-ban már 168 olyan nap volt, amikor valamilyen közösségben játszani tanítottuk az érdeklődőket. A III. kerületben a Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeumban társasjáték klubunk működik és ugyanott Tavaszi, Őszi és Téli egész napos játékfesztiválokat tartunk, melyekre előzetes bejelentkezéssel szívesen látunk nagyobb iskolai csoportokat/osztályokat is. Legközelebb április 6-án lesz a Tavaszi Jétékfesztivál, melyen újra nyerhet játékdélutánt egy III. kerületi iskola. További információk: https://www.homoludens.hu, https://www.youtube.com/user/homoludenshu