Munkatársaink

 

 

 

  Név Fogadóóra
Igazgató Balogh Éva Felnőtteknek:  szerda 1500-1700-ig   Bejelentkezés az iskolatitkárnál telefonon  
Tanulóknak: szerda 1400-1500
Igazgató helyettes felső tagozat Mátrai Monika Kedd 1500-1700-ig
Igazgató helyettes alsó tagozat Zachár Györgyi Csütörtök 1500-1700-ig
Iskolatitkár Tóthné Horváth Ágnes  
Pedagógusok Bacsóka Csilla angol-biológia-technika
  Bajnokné Balogh Edina földrajz-rajz
  Bárány Balázs magyar-történelem
  Doroszlainé Wenczel Judit tanító
  Dr. Lejtényi Péterné tanító
  Dr.Koskovicsné Konkoly Éva tanító
  Dubravecz Emese könyvtáros
  Erdősi Zoltán történelem-testnevelés
  Frisnyák Sándor biológia-technika
  Fülöp Gabriella angol-magyar
  Janos Daniel Beluska angol anyanyelvi tanár
  Jánosné Bús Márta angol-történelem
  Kárpáti Sándorné tanító 
  Kerékgyártóné Filló Mónika tanító 
  Lévay Ildikó matematika-fizika-számítástechnika
  Ligárt Katalin magyar-történelem
  Krupincza Erika angol
  Markó Péter Zsolt tanító (angol)
  Nagyné Tóth Diána tanító
  Németh Lilla iskolapszichológus
  Oláhné Balogh Éva Margit tanító
  Pick György matematika-kémia-informatika
  Ruzicska Judit biológia-kémia-informatika
  Sántha Lőrinc angol
  Siegl Judit fejlesztő pedagógus
  Szabó Mária angol-történelem-ének
  Szegediné Barna Helga tanító
  Szekér Gábor testnevelés
  Szeőkéné Tanai Éva matematika-fizika
  Sziberné Komjádi Éva tanító
  Terjék Krisztina Éva tanító
  Virág Anett tanító (ének)
  Bertalan Bianka tanító (napközi)
  Borbély Henrietta tanító (napközi)
  Bóné István tanító (napközi, informatika)
  Czucziné Szabadkai Luca tanító (napközi)
  Csepeli Andrea tanító (napközi)
  Fehér Nóra tanító (napközi)
  Fehértóyné Pocsai Júlia tanító (napközi)
  Harangi Renáta tanító (napközi)
  Jassenovics Edina magyar ( tanulószoba)
  Nagyné Tóth Diána tanító (napközi)
  Némethné Nagy Csilla tanító (napközi)
  Novok-Rostás Éva tanító (napközi)
  Orosz Emese tanító ( GYES)
  Révészné Aleksza Éva tanító (napközi)
  Rosta Judit magyar ( tanulószoba)
  Szegediné Barna Helga tanító
  Szemán Erika tanító (GYES)
Pedagógiai asszisztens Bartosné Turbucz Erika  
Pedagógiai asszisztens Magurszky Henriett  
Pedagógiaia asszisztens                Gyermekvédelmi felelős Udvardyné Sovány Éva  
Portaszolgálat Csonka Attila délelőtt
Szigeti Attila délután
Gazdasági ügyintéző Nagyné Sipos Gabriella  
Az iskola munkáját segítő külső munkatársak  
Gyógytornász Olasz Pálma csütörtök 1325-1455
Iskolaorvos dr. Kósa Éva péntek: 900-1200
Védőnő Volper Lászlóné  
Iskola rendőre Herczeg Zoltán