Tanulmányi verseny eredmények 2012/2013

 

 

1. helyezettek

 

  VERSENY NEVE TANULÓ NEVE ÉVF KATEGÓRIA FELKÉSZÍTŐ  
1. Alsós Vers és prózamondó verseny 1-2. évfolyam Hevesi Dániel 1 vers Sziberné Komjádi Éva 1
2. Angol alsós vers- és próza 3-4.évfolyam Mészáros Ádám 3   Szabó Mária 1
3. Angol vers  -és prózamondó felsős László Laura Helga 6   Mezősi Ágota 1
4. Bendegúz Anyanyelv Országos Döntő Oláh Bálint 6   Ligárt Katalin 1
5. Bendegúz Matematika Országos Döntő Szabó Csege 4   Oláhné Balogh Éva 1
6. Bendegúz Rátermettség Országos Döntő Farkas Lénárd 4   Oláhné Balogh Éva 1
7. Bölcs Bagoly 4. évfolyam Palásti Marcell 4   Oláhné Balogh Éva 1
8. Bölcs Bagoly 4. évfolyam Szabó Csege 4   Oláhné Balogh Éva 1
9. Bölcs Bagoly 4. évfolyam Kurucz Balázs 4   Oláhné Balogh Éva 1
10. Bölcs Bagoly 4. évfolyam Farkas Lénárd 4   Oláhné Balogh Éva 1
11. Kenguru Matematika verseny Fővárosi Kurucz Márton  2.   Dr.Koskovicsné 1
12. Kenguru Matematika verseny Kerületi Kurucz Márton 2.oszt.   Dr.Koskovicsné 1
13. Népdalverseny 4. évfolyam   4 nagyegyüttes Szegediné Barna Helga 1
14. Népdalverseny 4. évfolyam   4 kisegyüttes Szegediné Barna Helga 1
15. Népdalverseny 5.-6. évfolyam   5 kisegyüttes Szegediné Barna Helga 1
16. Népdalverseny 4-5. évfolyam Kertai Hédi 4 szóló Szegediné Barna Helga 1
17. Népdalverseny 4-5. évfolyam Diamant Zsolt 5 szóló Szegediné Barna Helga 1
18. Népdalverseny 7. évfolyam Porkoláb Anna 7 szóló Szabó Mária 1
19. Országos Szépíró Verseny Kerületi Braun Krisztián 4   Siegl Judit, Doroszlainé Wenczel Judit 1
20. Rajzverseny 1-8.évfolyam Szabó Zóra 2   Orosz Emese 1
21. Szép magyar beszéd 5-8.évfolyam Vári Henrik 8   Fülöp Gabriella 1
22. Vers és Prózamondó verseny 5-8.évfolyam Nehéz-Pozsony Benedek 5 vers Mátrai Mónika 1
23. Weöres Sándor napközis pályázat   4.a   Szegediné Barna Helga 1
  Wonderful World 3-8. évfolyam vesenyében          
24. Wonderful World  Toór Patrik 5   Mezősi Ágota 1
25. Wonderful World Sehter Norman 5   Mezősi Ágota 1
26. Wonderful World  László Laura Helga 6   Mezősi Ágota 1
27. Wonderful World  Németh Roland 6   Krupincza Erika 1
28. Wonderful World  Gáleg Nikolett 7   Kocsis Zsuzsanna 1
29. Wonderful World  Csics Alexandra 7   Kocsis Zsuzsanna 1
30. Wonderful World Pethő Dóra 8   Fülöp Gabriella 1
31. Wonderful World  Neuvirt Zsanett 8   Fülöp Gabriella 1

 

 

2. helyezettek

 

 

  VERSENY NEVE TANULÓ NEVE ÉVF KATEGÓRIA FELKÉSZÍTŐ  
1. Alsós vers- és prózamondó 3-4. évfolyam Koszti Klaudia 4 próza Doroszlainé Wenczel Judit 2
2. Alsós vers- és prózamondó 3-4. évfolyam Kirsch Panna 4 vers Oláhné Balogh Éva 2
3. Angol komplex versenyben  László Laura Helga 6   Mezősi Ágota 2
4. Bolyai Matematika csapatverseny Kerületi Farkas Lénárd,Kurucz Balázs, Palásti Marcell,Szabó Csege 4.   Oláhné Balogh Éva 2
5. Informatika alkalmazói felső tagozatos verseny Maus Péter 8. prezentáció Lévay Ildikó 2
6. Kenguru Matematika verseny Fővárosi Virág Levente 4.   Doroszlainé Wenczel Judit 2
7. Népdalversenyen 7. évfolyam kisegyüttese 7   Szabó Mária 2
8. Nyelv és Varázs kerületi Dézsi Ádám 3   Siegl 2
9. Weöres Sándor napközis pályázat 2.a osztály rajzai     Orosz Emese 2
10. Wonderful World  Kádár Zsófia 3   Mezősi Ágota 2
11. Wonderful World  Mészáros Ádám 3   Szabó Mária 2
12. Wonderful World  Szabó Csege 4   Kocsis Zsuzsanna 2
13. Wonderful World  Fábián Gergely 4   Kocsis Zsuzsanna 2

 

 

3. helyezettek

 

  VERSENY NEVE TANULÓ NEVE ÉVF KATEGÓRIA FELKÉSZÍTŐ HELYEZÉS
1. Alsós nyelvtan verseny 3-4. évfolyam Fábián Gergely 4   Oláhné Balogh Éva 3
2. Angol vers  -és prózamondó versenyben felsősök   Nehéz-Pozsony Benedek 5   Mezősi Ágota 3
3. Bendegúz Matematika verseny Országos Döntőjén Tóth Milán 1   Sziberné Komjádi Éva 3
4. Népdalverseny 5. évfolyamán nagyegyüttes     Szabó Mária 3
8. Népdalverseny 6. évfolyamán nagyegyüttes 6   Szabó Mária 3
11. Ókori csaták című történelmi verseny 5.évfolyam Dudás Dávid 5   Ligárt Katalin 3
12. Ókori csaták történelmi verseny 5.évfolyam Gonda Henrik 5   Ligárt Katalin 3
13. Ókori csaták történelmi verseny 5.évfolyam Kevevári Édua 5   Ligárt Katalin 3
14. Országos Szépíró Verseny Kerületi fordulóján Boldizsár Norbert 4   Siegl Judit, Doroszlainé Wenczel Judit 3
15. Simonyi Zsigmond Helyesírási versenyen Zomborácz Károly 6   Ligárt Katalin 3
16. Szép magyar beszéd 4. évfolyam Palásti Marcell 4   Oláhné Balogh Éva 3
17. Verdi Plakátverseny 2012-2013 Porkoláb Vivien 7   Szabó  Mária, László Klára, Orosz Emese 3
18. Vers és Prózamondó verseny 6.évfolyamon László Laura Helga 6 próza Ligárt Katalin 3

 

 

Korábbi eredményeink